WYNAJEM KAJAKóW SULEJóW CAN BE FUN FOR ANYONE

wynajem kajaków sulejów Can Be Fun For Anyone

wynajem kajaków sulejów Can Be Fun For Anyone

Blog Article

Wapienniki w Sulejowie najbardziej upodobali sobie nurkowie, ponieważ pod wodą zachowały się liczne pozostałości infrastruktury kopalni, m.

otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż nawet podczas długiej wyprawy kajakowej,

Możemy się poszczycić naszymi kajakami, to nasz największy atut, są nowoczesne i bardzo wygodne.

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportu. Kajak dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

You are using a browser that won't supported by Fb, so we've redirected you to an easier Model to provide you with the finest experience.

Spływ kajakowy po Pilicy nie wymaga doświadczenia i będzie idealnym wyborem na spływy dla osób początkujących lub na spływ rodzinny.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, oddychanie czystym powietrzem i wiosłowanie po spokojnych rzekach to doskonałe antidotum na stres i zmęczenie. Poczujesz się odprężony i pełen energii po takim dniu na wodzie.

Pływamy na nowych i wygodnych kajakach "SPRINTER" oraz kajakach wykonanych z laminatu o czym już przekonali się nasi uczestnicy.

Bardzo wygodne fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro Toura. Konstrukcja siedzeń jest wytrzymała ale przede wszystkim prosta – nie ma niepotrzebnych śrubek itp, które mogą łatwo się zgubić.

Nasza firma posiada w ofercie nowoczesne jedno i dwuosobowe kajaki polietylenowe, gwarantujące maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina twelve exp angielskiej firmy Perception. Wysokiej klasy, Tremendous wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.

Kajak wynajem kajaków sulejów dla dwóch dorosłych osób wyposażony w wygodne wyścielone neoprenem siedzenia. Idealne na mniejsze kręte rzeki. Nadaje się również do pływania w pojedynkę – wystarczy tylne siedzenie przesunąć do przodu.

Ziemno-betonowa tama w Smardzewicach – zbudowana jako zbiornik retencyjny by zapewnić wodę pitną dla mieszkańców Łodzi i Tomaszowa.

Będziesz mieć pewność, że masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby cieszyć się bezpiecznym i ekscytującym spływem. Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego instruktorzy są zawsze dostępni, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Report this page